Integracje z Shopify

Shopify  na Polskim rynku zapewnia co raz większą ilość integracji z systemami i programami zewnętrznymi. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć integracje z Polskimi dostawcami płatności, takimi jak Przelewy24.pl czy tPay. Jednak potrzeby Polskich przedsiębiorców są znacznie większe. Dla sprawnego funkcjonowania sklepu e-commerce co raz większe znaczenie mają choćby paczkomaty InPost. Na naszym blogu znajdziecie porady i informacje na temat poszczególych integracji. Natomiast poniżej zakres usług w jakim możemy Wam pomóc. Pamięajcie że jeśli czegoś nie wylistowaliśmy, to nie znaczy że to nie zrobimy.

Integracje Shopify z Przelewy24.pl i tPay

Dzięki swojej rosnącej popularności na rynku Polskim, Shopify oferuje co raz większy wybór integracji z dostawcami płatności.

Dwóch najpopularniejszych:

  • Przelewy24.pl
  • tPay

Dla obu istnieją wtyczki dostępne w Shopify App Store. Integracja przez KK Digital zapewnia sprawny i kompleksowy proces. Przeprowadzimy Cię przez aspekty formalne po technikalia. 

Shopify + InPost

Zajmujemy się integracją sklepów na platformie Shopify z firmą InPost. Integracja polega na połączeniu wtyczki z Shopify App Store i Baselinker. Zapewnia to zautomatyzowany proces wysyłania statusów paczki i kodów śledzenia do klientów w Twoim sklepie.

Shopify + Allegro

Kolejna z integracji która cieszy się dużą popularnością to integracja Shopify z marketplace takim jak Allegro. Integracja możliwa jest dzięki programowi Baselinker. Mimo że Shopify zapewnia integracje z Amazon czy Etsy. To w Polsce nadal najbardziej popularne i porządane jest Allegro.

Shopify połączenie z Polskimi dostawcami płatności
Shopify połączenie z Polskimi dostawcami płatności
Shopify integracja z paczkomatami InPost
Shopify integracja z Allegro

Skorzystaj z usług profesjonalistów

Korzystając z Naszej pomocy masz pewność że wszystko zostanie wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu że jesteśmy partnerem Shopify mamy wiedzę na temat najnowższych rozwiązań. Jeśli jaka integracja nie istnieje a jej potrzebujesz, to jesteśmy ją w stanie dla Ciebie stworzyć. Podobnie w przypadku szablonów czy aplikacji. Nasza szeroka gama specjalistów pozwala na kompleksowe realizacje, spełniające najwyższe oczekiwania. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefon.

Przykładowe realizacje, więcej znajdziesz w portfolio