KK Digital Partner Shopify w Polsce

KK Digital to jeden z oficjalnych partnerów Shopify. Cechuje nas blisko 8 lat doświadczenia w technologi Shopify w Europie Zachodniej, Stanach i Polsce. Dzięku swojemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu. Zatrudniając nas masz pewności że wszystko zostanie wykonane z najwyższą starannością. Jako partner Shopify, nasza agencja posiada dostęp do najnowższych wiadomości dotyczący planowanych zmian czy technologi. Na swoim pokładzie posiadamy wyspecjalizowanych pracowników od SEO, UX, marketingu czy deweloperów. 

Czym jest program Shopify Partners?

Program Partnerski Shopify to prestiżowy program dla projektantów, programistów, marketingowców i partnerów afiliacyjnych, którzy wykorzystują platformę Shopify do tworzenia sklepów internetowych, szablonów i aplikacji e-commerce. Współpracując z  Shopify partners masz dostęp do różnych dodatkowych zasobów i pomocy technicznej, które pomogą Ci w rozwoju Twojej firmy. Do programu należą agencje które:

 • mają udokumentowane doświadczenie we współpracy ze sprzedawcami o dużym potencjale rozwoju
 • są uważane za świadomego lidera w zakresie w handlu i jako taka jest identyfikowana na rynku publicznym
 • mają doświadczenie techniczne i wiedzę handlową niezbędną do tworzenia światowej klasy rozwiązań dla Shopify Plus
 • mogą świadczyć kompleksowe usługi i zapewnia przepustowość pozwalającą na obsługę wielu złożonych rozwiązań
 • mają portfolio sprzedawców z wysokim wolumenem sprzedaży i udokumentowanymi osiągnięciami
  Shopify Partner
  Shopify Partner w Polsce

  Co obejmują Nasze usługi?

  Niezależnie o tego, z jakiego miejsca w Polsce czy Europie prowadzisz swój biznes, w ramach naszej współpracy możesz otrzymać:

  • indywidualną koncepcję graficzną i funkcjonalną sklepu,
  • dobór odpowiedniego szablonu zgodnego z Twoją branżą,
  • wdrożenie wszystkich niezbędnych funkcji i modułów,
  • konfigurację systemu płatności i dostaw,
  • optymalizację sklepu pod kątem SEO,
  • integrację z mediami społecznościowymi oraz narzędziami analitycznymi,
  • szkolenie z obsługi sklepu,
  • stworzenie dedykowanych aplikacji,
  • integracji z programami zewnętrznymi
  • audyt sklepu,
  • wsparcie techniczne i konsultacje.

  Wybierz sprawdzonego wykonawcę, sprawdź Nasze opinie

  Dbamy o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań. Ciągle się uczymy by sprostać wymaganiom naszych klientów i być na bierząco z trendami. Poniżej możesz znaleźć garść opini pochodzących z naszej oficjalnej wizytówki w Google Reviews. Więcej opini znajdziesz na naszym profilu firmowym na portalu społecznościowym Facebook.

   Doskonała
   Na podstawie 14 opinii
   Rafał Kosecki
   Rafał Kosecki
   2024-04-09
   Polecam !
   Samanta Narloch
   Samanta Narloch
   2024-01-29
   Serdecznie polecam współpracę z KKDigital w tworzeniu stron internetowych. Bezproblemowa komunikacja, szybka realizacja i przede wszystkim zadowalający efekt końcowy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Najwyższa ocena dla p.Kamila.
   Michal Bojko
   Michal Bojko
   2024-01-27
   Z ogromną przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę firmie KKDigital za niesamowitą pracę przy tworzeniu naszego sklepu internetowego. Od pierwszego kontaktu do finalnego uruchomienia strony, cały proces przebiegał wyjątkowo płynnie i profesjonalnie. Pan Kamil z KKDigital wykazał się nie tylko imponującą wiedzą techniczną, ale również znakomitą intuicją co do naszych potrzeb i oczekiwań. Jego kreatywność, zaangażowanie i otwartość na sugestie były kluczowe w stworzeniu strony, która nie tylko świetnie wygląda, ale jest również intuicyjna i łatwa w obsłudze dla naszych klientów. Komunikacja z Panem Kamilem z KKDigital była zawsze szybka i efektywna. Wszelkie nasze pytania i wątpliwości były natychmiast rozwiewane, a wszelkie potrzebne zmiany wprowadzane błyskawicznie i bezproblemowo. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektu końcowego. Nasz sklep internetowy działa bez zarzutu, a jego nowoczesny design i funkcjonalności przekładają się na rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Serdecznie polecamy KKDigital każdemu, kto szuka niezawodnego partnera w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań internetowych. To była czysta przyjemność współpracować z takimi profesjonalistami! Całość można zobaczyć i ocenić pod adresem: Modelnet.co.uk
   Arkadiusz Jaźwiński
   Arkadiusz Jaźwiński
   2024-01-15
   Polecam współpracę w zakresie konfiguracji oraz migracji sklepu internetowego, jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizm, szybka realizacja i doskonała komunikacja. Zlecenie wykonane wzorcowo. Polecam!
   Agata Szerlag
   Agata Szerlag
   2024-01-02
   Duza polecajka! Kamil działa szybko, sprawnie i bardzo skutecznie! Przesniosl nasz sklep z wordpressa na shopify dosłownie w "chwilke". Był dla nas pomocą w każdej sprawie i miał cierpliwość do mnie i moich pytań/problemów. Mega się cieszę ze trafiliśmy na Kamila! Pelny profesjonalizm! Dziekujemy!
   Izabela Drozdowska
   Izabela Drozdowska
   2023-11-16
   Współpraca z KK Digital nad naszym sklepem internetowym była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza. Rozwiązania customowe, dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb nie były problemem, Gorąco polecam KK Digital do wszelkiego rodzaju projektów e-commerce.
   Joanna Grochot
   Joanna Grochot
   2023-10-16
   Chciałabym podzielić się moim bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z Panem Kamilem przy tworzeniu mojego sklepu w Shopify. Pan Kamil okazał się nie tylko wyjątkowo kompetentnym specjalistą, ale także bardzo zaangażowanym i kreatywnym partnerem. Jego profesjonalizm oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów sprawiły, że proces ten przebiegł niezwykle sprawnie. Mój sklep prezentuje się teraz nie tylko atrakcyjnie, ale także działa sprawnie i intuicyjnie. Gorąco polecam! Joanna
   Igor Karczewski
   Igor Karczewski
   2023-09-13
   Bardzo polecam. Kontakt z p. Kamilem bezproblemowy. Zawsze fachowe podejście do sprawy i profesjonalne doradztwo ( nawet po godzinach ). Z KK Digital tworzyliśmy sklep internetowy + integrację ze stroną www. Szybkość działania na duży plus. Na pewno zostaniemy na dłużej.
   Osiedle Dębowa Dolina
   Osiedle Dębowa Dolina
   2023-08-22
   Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i bardzo szybka realizacja. Polecam współpracę z p. Kamilem.
   cubeai
   cubeai
   2023-06-14
   Strona internetowa przygotowana bardzo dobrze. Mimo mojej skrupulatności i wielu uwag, na bieżąco były one uwzględniane i poprawiane, dzięki czemu powstała piękna strona internetowa. Polecam :)

   Nasze przykładowe realizacje, sprawdź rozwiązania na platformie Shopify