Budowa sklepów online na Shopify

Jako partner Shopify, specjalizuję się w tworzeniu sklepów internetowych dla przedsiębiorców takich jak Ty. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz czy szukasz sposobów na rozwój swojego biznesu, posiadam wiedzę i doświadczenie, które pomogą Ci odnieść sukces w świecie e-commerce.

Zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, ale brakuje Ci wiedzy technicznej lub czasu na samodzielne działanie? Zaufaj KK Digital! Nasza usługa tworzenia sklepów internetowych to szybkie, wygodne i efektywne rozwiązanie wykorzystujące popularną platformę Shopify. Sklep, który dla Ciebie stworzymy, pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w e-commerce. Skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia i zacznij sprzedawać swoje produkty w sieci już dziś!

Shopify – budowa sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych przez KK Digital polega na kompleksowym zaprojektowaniu i wdrożeniu sklepu internetowego opartego na platformie Shopify, jednej z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych na rynku. Pracujemy z Tobą ściśle na każdym etapie procesu, aby dostarczyć optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Co obejmuje budowa sklepów internetowych?

Warszawa, Szczecin, Wrocław, Katowice, Poznań czy Kraków – niezależnie o tego, z jakiego miejsca w Polsce czy na świecie prowadzisz swój biznes, w ramach naszej współpracy otrzymasz:

  • indywidualną koncepcję graficzną i funkcjonalną sklepu,

  • dobór odpowiedniego szablonu zgodnego z Twoją branżą,

  • wdrożenie wszystkich niezbędnych funkcji i modułów,

  • konfigurację systemu płatności i dostaw,

  • optymalizację sklepu pod kątem SEO,

  • integrację z mediami społecznościowymi oraz narzędziami analitycznymi,

  • szkolenie z obsługi sklepu,

  • wsparcie techniczne i konsultacje.

Współpracujemy z Przelewy24, klient w Twoim sklepie będzie miał do wyboru ulubione formy płatności!

Shopify intergracja Przelewy24

Ustawiamy warunki przeliczania kosztów wysyłki i integrujemy Cię na przykład z furgonetka.pl

Shopify Integracja z Furgonetka.pl
Doskonała
Na podstawie 12 opinii
Michal Bojko
Michal Bojko
2024-01-27
Z ogromną przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę firmie KKDigital za niesamowitą pracę przy tworzeniu naszego sklepu internetowego. Od pierwszego kontaktu do finalnego uruchomienia strony, cały proces przebiegał wyjątkowo płynnie i profesjonalnie. Pan Kamil z KKDigital wykazał się nie tylko imponującą wiedzą techniczną, ale również znakomitą intuicją co do naszych potrzeb i oczekiwań. Jego kreatywność, zaangażowanie i otwartość na sugestie były kluczowe w stworzeniu strony, która nie tylko świetnie wygląda, ale jest również intuicyjna i łatwa w obsłudze dla naszych klientów. Komunikacja z Panem Kamilem z KKDigital była zawsze szybka i efektywna. Wszelkie nasze pytania i wątpliwości były natychmiast rozwiewane, a wszelkie potrzebne zmiany wprowadzane błyskawicznie i bezproblemowo. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektu końcowego. Nasz sklep internetowy działa bez zarzutu, a jego nowoczesny design i funkcjonalności przekładają się na rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Serdecznie polecamy KKDigital każdemu, kto szuka niezawodnego partnera w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań internetowych. To była czysta przyjemność współpracować z takimi profesjonalistami! Całość można zobaczyć i ocenić pod adresem: Modelnet.co.uk
Arkadiusz Jaźwiński
Arkadiusz Jaźwiński
2024-01-15
Polecam współpracę w zakresie konfiguracji oraz migracji sklepu internetowego, jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizm, szybka realizacja i doskonała komunikacja. Zlecenie wykonane wzorcowo. Polecam!
Agata Szerlag
Agata Szerlag
2024-01-02
Duza polecajka! Kamil działa szybko, sprawnie i bardzo skutecznie! Przesniosl nasz sklep z wordpressa na shopify dosłownie w "chwilke". Był dla nas pomocą w każdej sprawie i miał cierpliwość do mnie i moich pytań/problemów. Mega się cieszę ze trafiliśmy na Kamila! Pelny profesjonalizm! Dziekujemy!
Izabela Drozdowska
Izabela Drozdowska
2023-11-16
Współpraca z KK Digital nad naszym sklepem internetowym była dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza. Rozwiązania customowe, dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb nie były problemem, Gorąco polecam KK Digital do wszelkiego rodzaju projektów e-commerce.
Joanna Grochot
Joanna Grochot
2023-10-16
Chciałabym podzielić się moim bardzo dobrym doświadczeniem współpracy z Panem Kamilem przy tworzeniu mojego sklepu w Shopify. Pan Kamil okazał się nie tylko wyjątkowo kompetentnym specjalistą, ale także bardzo zaangażowanym i kreatywnym partnerem. Jego profesjonalizm oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów sprawiły, że proces ten przebiegł niezwykle sprawnie. Mój sklep prezentuje się teraz nie tylko atrakcyjnie, ale także działa sprawnie i intuicyjnie. Gorąco polecam! Joanna
Igor Karczewski
Igor Karczewski
2023-09-13
Bardzo polecam. Kontakt z p. Kamilem bezproblemowy. Zawsze fachowe podejście do sprawy i profesjonalne doradztwo ( nawet po godzinach ). Z KK Digital tworzyliśmy sklep internetowy + integrację ze stroną www. Szybkość działania na duży plus. Na pewno zostaniemy na dłużej.
Osiedle Dębowa Dolina
Osiedle Dębowa Dolina
2023-08-22
Profesjonalne podejście do klienta, świetny kontakt i bardzo szybka realizacja. Polecam współpracę z p. Kamilem.
cubeai
cubeai
2023-06-14
Strona internetowa przygotowana bardzo dobrze. Mimo mojej skrupulatności i wielu uwag, na bieżąco były one uwzględniane i poprawiane, dzięki czemu powstała piękna strona internetowa. Polecam :)
Michal Genca
Michal Genca
2023-05-22
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, sklep stworzony przez KK Digital wykazuje się wysoką konwersją, komunikacja była bardzo rzeczowa a wykonanie szybkie i bezproblemowe. Projekt był wykonany w języku angielskim, otrzymałem również rady oraz kontakty potrzebne do dalszego rozwoju projektu. Polecam!

Shopify sklep – jak go tworzymy?

Oto jak wygląda proces realizacji naszej usługi:

1. Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta

Na początku procesu dokładnie analizujemy potrzeby oraz oczekiwania Klienta. Wspólnie określamy cele biznesowe, docelową grupę odbiorców oraz funkcjonalności, które powinien posiadać sklep.

2. Przygotowanie i przedstawienie propozycji graficznych i funkcjonalnych

Następnie przygotowujemy propozycje dotyczące wyglądu oraz funkcji sklepu. Tworzymy projekty graficzne i przedstawiamy je Klientowi, oferując możliwość wprowadzenia poprawek i uwag.

3. Wybór szablonu i wdrożenie koncepcji

Po uzyskaniu akceptacji Klienta wybieramy odpowiedni szablon na platformie Shopify i wdrażamy zaakceptowaną koncepcję graficzną oraz funkcjonalną. Dzięki temu sklep zyskuje indywidualny charakter.

4. Implementacja funkcji, modułów, płatności i dostaw

W kolejnym etapie zajmujemy się wdrożeniem różnych funkcji i modułów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania sklepu. Konfigurujemy systemy płatności oraz dostawy, aby umożliwić sprawną obsługę transakcji.

5. Prace nad optymalizacją SEO i integracją z narzędziami zewnętrznymi

Optymalizacja SEO pozwala na lepsze pozycjonowanie sklepu w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą ilość klientów. Ponadto integrujemy sklep z narzędziami zewnętrznymi, takimi jak analityka czy media społecznościowe.

6. Testy i poprawki

Przed oddaniem sklepu do dyspozycji Klienta, przeprowadzamy szereg testów, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Wprowadzamy ewentualne poprawki, gwarantując sprawność i wydajność sklepu.

7. Szkolenie z obsługi sklepu

W ramach naszej usługi oferujemy również szkolenie z obsługi sklepu. Dzięki temu Klient może samodzielnie zarządzać swoim biznesem, mając wiedzę na temat dostępnych funkcji oraz możliwości.

8. Oddanie gotowego sklepu do dyspozycji Klienta

Po zakończeniu wszystkich etapów pracy oddajemy gotowy sklep do dyspozycji Klienta. Teraz może on rozpocząć sprzedaż swoich produktów i korzystać z pełni możliwości platformy Shopify.

Czekasz na znak, że to właśnie teraz jest czas na rozpoczęcie swojej przygody z e-commerce? Oto on: nasza usługa tworzenia sklepów internetowych na Shopify jest dostępna w atrakcyjnej cenie! Skontaktuj się z nami już dziś, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty i pomożemy zbudować Twój wymarzony sklep internetowy.

Nasze przykładowe realizacje sklepów na platformie Shopify