Agencja Shopify – Jaką wybrać?

Czytając wiadomości i poradniki odnośnie budowy sklepu internetowego na platformie Shopify, zapewne natrafiłeś na informację że jest to dosyść prosty proces. I taki w gruncie rzeczy on jest, edycja frontu sklepu na szablonach 2.0 Shopify to nic innego niż przeciągnij i przeżuć (eng. drag and drop). Jeśli spędzisz dość czasu na inernetowych tutorialach czy na naszym blogu, będziesz w stanie wystartować ze sprzedażą.  Możesz sobie zadać pytanie po co Ci ktoś do pomocy, na przykład agencja specjalizująca się w sklepach Shopify?

Customowe rozwiązania szytę na miarę

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie rozwoju platformy Shopify. Nasz zespół specjalistów zajmuje się tworzeniem niestandardowych rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb biznesowych. Opracowujemy spersonalizowane systemy (takie jak ERP, CRM, POS itp.) oraz dostarczamy dedykowane aplikacje zgodnie z życzeniem naszych klientów. Nasi programiści, posiadający certyfikacje specjalistów Shopify, są ekspertami w rozwijaniu i modyfikowaniu istniejących aplikacji. Zajmujemy się modyfikacją elementów front-endowych sklepów, integrując różne elementy ekosystemu Shopify, tworząc zoptymalizowaną platformę sprzedażową. Część Twoim potrzeb na początku spełni bogata gama aplikacji w Shopify App Store. Jednak wraz z rozwojem sklepu będziesz potrzebował co raz bardziej customowych rozwiązań. Również w pewnym momencie, zaczną Ci ciążyć koszty zewnętrznych aplikacji.

Shopify Design – zyskaj na konwersji

Projektujemy sklepy na platformie Shopify, które nie tylko odpowiadają aktualnym trendom, ale także są funkcjonalne. Nasz proces rozpoczynamy od gruntownej analizy sklepu internetowego, wykorzystując m.in. analizę zachowań użytkowników i techniki eye tracking. Następnie przygotowujemy szkice, na podstawie których tworzymy ostateczny layout sklepu. Nasz design kładzie duży nacisk na najnowsze trendy Mobile First. Przed oddaniem do użytku, sklep przechodzi przez kompleksowe testy. Dzięki temu, design na platformie Shopify zapewnia optymalizację i szybkość front-endu sklepu internetowego. Na koniec przekłada się to na poziom konwersji w Twoim sklepie. Pamiętaj że wzrost choćby ułamka konwersji, bezpośredni przekłada się na Twoje dochody.

Zaoszczędź czas i pieniądze

Wybór agencji zamującej się tworzeniem sklepów na platformie Shopify to także oszczędność czasu i pieniędzy. Jak wspominaliśmy powyżej, design sklepu w bardzo prosty sposób przekłada się na konwersję. Dopracowane rowiązania graficzne i intuicyjny sklep dla klienta to coś czego nie można bagatelizować. Agencja która zbudowałą dziesiątki sklepów i mająca dobre opinie z pewnością sobie dobrze z tym poradzi. Bardzo często ważny jest również czas w jaki sklep ma wystartować. Tworząc sklep samodzielnie musi spędzić około 200 – 300h na nauce i testowaniu rozwiązań. Bardzo częśto nasi klienci tego czasu nie mają lub nie mają jeszcze dedykowanej osoby do obsługi sklepu.

W jaki sposób wybrać odpowiednią agencję Shopify?

W internecie zapewne znajdziecie dziesiątki stron i ogłoszeń osób oferujących stworzenie sklepu na Shopify.

Przed wyborem, sprawdź jednak czy:

1. Agencja z którą chcesz wspópracować to Partner Shopify – gwarantuje to że jest zaznajomiona z najnowszymi zmianami i trendami w Shopify

2. Ma dobre opinie – aganżując się w budowę sklepu nie chcesz stracić pieniędzy i nerwów

3. Portfolio spełnia Twoje oczekiwania – sprawnie działające, powstałe już sklepy są dowodem umiejętności, sprawdź lub odezwij się do ich właścicieli

Dlaczego warto wybrać współpracę z Nami przy budowie sklepu na Shopify?

    Jako eksperci od tworzenia sklepów internetowych, specjalizujący się w platformie Shopify, oferujemy kompleksową pomoc w uruchomieniu sprzedaży online, zarówno lokalnie, jak i zagranicą. Nasze usługi opierają się na wykorzystaniu potencjału najpopularniejszej na świecie platformy handlowej SaaS, jaką jest Shopify. Choć w Polsce jeszcze niewiele firm z niej korzysta, dostrzegamy ogromny potencjał, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Shopify, aby wprowadzać skutecznie sklepy internetowe na polskim rynku oraz wspierać firmy w ich ekspansji międzynarodowej.

    Nasze podejście opiera się na wykorzystaniu zaawansowanych funkcji oraz doskonałej struktury sklepów internetowych Shopify, zapewniających wyjątkowe doświadczenia użytkownikom. Oferujemy kompleksową konfigurację sklepu, włączając w to polskie metody płatności, tłumaczenia na język polski, optymalizację wyglądu oraz integrację narzędzi marketingowych i dostaw. Naszym celem jest nie tylko stworzenie sklepu, ale także pomoc w jego promocji – niezależnie czy planujesz sprzedaż tylko lokalnie w Polsce, czy też chcesz się rozwinąć na rynki międzynarodowe. Zachęcamy do podjęcia działania w tym idealnym momencie, aby wykorzystać pełny potencjał platformy Shopify.

    Formularz kontaktowy

    Polityka Prywatności