Najczęściej zadawane pytania.

Nie znalazłaś/znalazłeś swojej odpowiedzi? Napisz a odpowiemy w ciągu godziny!

Jaki jest czas przygotowania strony internetowej bądź sklepu?

Czas stworzenia strony internetowej bądź sklepu zależy od rozbudowania projektu i ilości zakładek. Średnio na realizację strony internetowej potrzebujemy 10 dni a na sklep około 3 tygodni.

Czy będę mogła/ mógł sam dodawać treści i zdjęcia?

Tworzymy strony w aplikacji WordPress dzięki której użytkownik może sam dodawać/ edytować treści oraz zdjęcia. Przed oddaniem strony bądź sklepu spotkamy się na MS Teams i pokażemy jak się obsługiwać programem. Podobnie w przypadku sklepów na platformie Shopify.

Co to jest CMS WordPress?

WordPress jest najpopularniejszą platformą do zarządzania treścią. Kiedyś wybierany najczęściej przez osoby prowadzące blogi, stał się platformą dominującą na rynku do prowadzenia strony internetowej bądź sklepów. WordPress daje ogromne możliwości dzięki bardzo dużej liczbie wtyczek i motywów, dzięki którym zmienisz wygląd i funkcjonalność strony internetowej.

Czy będzie można rozbudować w przyszłości stronę o sklep?

WooCommerce jest dedykowanym do WordPress wtyczką, rozszerzającym go o możliwości, dzięki którym stworzysz własny sklep online. W prostych słowach WooCommerce pozwala na uruchomienie sklepu internetowego na platformie WordPress

Czy tworzone strony i sklepy są optymalizowane pod względem SEO?

Tak, każda z dostarczanych przez nas stron oraz sklepów jest optymalizowana pod względem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Tworzone jest konto w Google Search Console i mapa strony dla lepszej indeksacji.

Czy dostarczane strony i sklepy są widoczne w Google?

Tak, każdą ze stron oraz sklepów internetowych podpinamy pod wyszukiwarkę Google.

Czy możemy zbudować stronę bądź sklep w wielu językach?

Oczywiście, możemy przygotować strony bądź sklepy wielo języczne. Dla stron korzystamy z wtyczki WMPL pozwalającej na tłumaczenie strony opartych o WordPress. W przypadku Shopify mam wiele wtyczek do wyboru opartych również o AI.

Czego potrzebuję by mieć swoją stronę lub sklep?

Jeśli móimy o stronie internetowej to na start potrzebujesz domeny oraz serwera. Jest to koszt około 200 zł rocznie.
W przypadku Shopify potrzebujesz jedynie domeny, koszt około 50 zł. Shopify dostarcza hosting i certyfikat SSL. Trzeba jednak pamiętać o miesięcznej opłacie.

Czy zajmujecie się technikaliami?

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania. W związku z tym podpinamy domenę pod serwer, zakładamy pocztę jeśli jest taka możliwość, instalujemy aplikację WordPress oraz wszystkie niezbędne wtyczki.

Co to jest domena?

Domena internetowa to unikalna nazwa twojej firmy w internecie (www.nazwatowjejfirmy).

Co to jest hosting?

Hosting to przestrzeń na serwerze, dzięki której Twoja strona internetowa może być widzialna przez innych użytkowników w sieci.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL dba o bezpieczny przepływ danych z twojej strony poprzez szyfryzację. Pozawala również na wyższą pozycję w rankingu Google.

Czy dostanę wsparcie w kwestii RODO?

Dla każdej strony oraz sklepu internetowego generujemy dedykowaną politykę prywatności.

Czy mamy na pokładzie grafika?

Oczywiście! W razie potrzeby możemy skorzystać z umiejętności grafika i przygotować unikalne elementy graficznę na Twoją stronę bądź sklep.

Czy świadczycie usługi związane z SEO?

Świadczymy usługi związane z pracą nad pozycjonowaniem strony w sieci. Napisz i zapytaj o szczegóły.